יְהִי רָצוֹן מִלִּפְנֵי אָבִינוּ שֶׁבַּשָּׁמַיִם, שֶׁתַּצְלִיחַ דַּרְכָּהּ שֶׁל בִּתִּי הַקְטַנְטַנָה וְשֶׁתַּשְׁגִּיחַ צְעָדֶיהָ הָרִאשׁוֹנִים בָּעוֹלָם הַזֶּה.
יְהִי רָצוֹן שֶׁתִּשָּׂא חֵן בְּעֵינֵי כֹּל רוֹאֵיהָ, שֶׁהַמְּטַפְּלוֹת יִלְמְדוּ לְהַכִּיר אוֹתָהּ, לֶאֱהֹב אוֹתָהּ, וְלָתֵת לָהּ אֶת הַמָּקוֹם הַמְּדֻיָּק לִגְדֹּל וּלְהִתְפַּתֵּחַ בִּשְׁעוֹת הַיּוֹם.
יְבָרֶכֵךְ ה' וְיִשְׁמֶרֶךְ, יָאֵר ה' פָּנָיו אֵלַיִךְ וִיחֻנֶּךְ, יִשָּׂא ה' פָּנָיו אֵלַיִךְ וְיַשֵּׂם לָךְ שָׁלוֹם.
יום האם, ל' בשבט ה'תשע"ט
![עפרה גולדברג עברון מעון תפילה](https://gluya.org/wp-content/uploads/2020/07/tim-cooper-JJ3QK-WuC9Q-unsplash-1024x683.jpg)
רוצה לקבל עדכונים ממגזין גלויה?
הפרטים שלך ישארו כמוסים וישמשו רק למשלוח אגרת עדכון מהמגזין מפעם לפעם