הדרכה בחיי הרווקות - מגזין גלויה

מפגשי הדרכה בחיי הרווקות

במרכז גלויה מתקיימות גם פגישות עם נשים אשר מבקשות ללמוד בשנות הרווקות תכנים שרלוונטיים להן ולדבר גלויות על סוגיות העולות ממפגש ההלכה והנשיות, גם אם הן יחידאיות ואף אם הן בקשר זוגי. מפגשים אלו מהווים מענה לצורך העולה מן הפונות, ולרוב המפגשים מתקיימים במתכונת של מספר מצומצם של פגישות.
הדרכת רווקות

* ההדרכות מתקיימות במכוון בגישה דיאלוגית שמכירה בעולמם של כל אישה וזוג שמגיעים להדרכה, בהשקפות השונות ובהתמודדויות המגוונות שכל שלב בחיים מביא עמו. מפגשי ההדרכה במרכז גלויה דומים לשיעורים פרטיים או לסדנה פרטית. זהו איננו טיפול וגם לא הרצאה פרונטלית, אלא מפגש/ים של תיווך ידע באופן דיאלוגי. באופן טבעי, במסגרת הדינמיקה הבין-אישיות עשויות לעלות סוגיות רגישות בגבולות הראויים לתוכן ולמסגרת המפגש. אף על פי שהמפגשים אינם טיפוליים, ישנה מחוייבות אתית לסודיות. לעיתים, מתוך דברים שעולים, ניתנת המלצה לפנות לנשות ואנשי טיפול להמשך תהליך.

* מפגשי ההדרכה מתנהלים מתוך כבוד לאינטימיות של הנוכחים ובאופן מכבד אך פתוח, במרחב עבודה פרטי בירושלים המאפשר שמירה על פרטיות המבקרות והמבקרים, שם אפשר לְדַבֵּר גְּלוּיוֹת עַל מָה שֶׁכָּמוּס. המפגשים מורכבים מלמידה, שיחה, יצירה והפניות להעשרה.

אירועים גלויה

להרשמה להדרכה:

המלצות

גלילה למעלה

הפניה נשלחה בהצלחה

נחזור אליך בהקדם

תודה שנרשמת

עכשיו אפשר לגלות לך עוד