הרבנית שירה מרילי מירוויס - כנס השקת מיזם ׳ברית אמונים׳
תפריט
תפריט

״עַל זֶה הָיָה דָוֶה לִבֵּנוּ עַל אֵלֶּה חָשְׁכוּ עֵינֵינוּ״ (איכה ה׳, י״ז)
בעקבות ההתרחשויות הכואבות ומעוררות האימה בימים אלו, נאספים אל המגזין שירים, תפילות וכתיבה אישית הנכתבים בעקבות ה-7 באוקטובר 2023 נוכח ההתמודדות בעקבות התקיפה ולאורך ימות המלחמה. גם ראיונות אישיים, מתוך הכאב הגדול מתפרסמים מעת לעת.
אפשר גם לקרוא בתכנים ותיקים יותר באתר שעשויים להעניק בזמן הזה שפה וכלים להתמודדות. מוזמנות.ים לקרוא על ליווי רוחני, אבלות, יתמות, קושי, חוויה של חסרון ואמונה.
בתקווה שנתבשר בבשורות טובות! 

הרבנית שירה מרילי מירוויס

Rabbanit Shira Marili Mirvis

הרבנית שירה מרילי מירוויס הינה רבנית של קהילת שירת התמר באפרת. היא בוגרת המכון למנהיגות הלכתית של מדרשת לינדנבאום; מוסמכת בנושאי שבת, נידה, חופה וקידושין, ברכות ואיסור והיתר. בשנה האחרונה שירה שימשה כראש מועצה הדתית של אפרת. בעבר, ניהלה וולוג בנושא הדף יומי בשיתוף עמותת הדרן בשם ""דף משלהן"" ופודקאסט שבועי על פרשת השבוע בשם ""פרשה משלהן"" בשיתוף עם מקור ראשון. שירה עמיתה בארגון רבני בית הלל ולוקחת חלק פעיל באתר ״משיבת נפש״ במענה לשאלות הלכתיות. בוגרת התכנית מנדל למנהיגות בתרבות יהודית. נבחרה בשנת 2022 לאחת מחמישים הנשים המשפיעות מטעם עיתון ׳גלובוס׳. שירה בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה ומידענות מאוניברסיטת בר אילן. היא מתגוררת בשכונת התמר באפרת עם שלמה וחמשת ילדיהם.
קהילת שירת התמר - לוגו
Scroll to Top

תודה שנרשמת

קו מפריד גלויה

עכשיו אפשר לגלות לך עוד

אייקון קול קורא

קול קורא במגזין גלויה
׳גְּלוּיָה׳ מזמינה אתכם.ן לשלוח טקסטים ויצירות אחרות לגליון בנושא אירועי ה-7 באוקטובר. מה אפשר להגיש? איך עובד התהליך?
כל זאת ועוד – במרחק הקלקה מכם.

מגזין גלויה
אצלך במייל

קו מפריד גלויה

הפרטים שלך ישארו כמוסים וישמשו רק למשלוח מאמרים מהמגזין מפעם לפעם

הפניה נשלחה בהצלחה

קו מפריד גלויה

נחזור אליך בהקדם