דניאל יונס - כנס השקת מיזם ׳ברית אמונים׳
תפריט
תפריט

״עַל זֶה הָיָה דָוֶה לִבֵּנוּ עַל אֵלֶּה חָשְׁכוּ עֵינֵינוּ״ (איכה ה׳, י״ז)
בעקבות ההתרחשויות הכואבות ומעוררות האימה בימים אלו, נאספים אל המגזין שירים, תפילות וכתיבה אישית הנכתבים בעקבות ה-7 באוקטובר 2023 נוכח ההתמודדות בעקבות התקיפה ולאורך ימות המלחמה. גם ראיונות אישיים, מתוך הכאב הגדול מתפרסמים מעת לעת.
אפשר גם לקרוא בתכנים ותיקים יותר באתר שעשויים להעניק בזמן הזה שפה וכלים להתמודדות. מוזמנות.ים לקרוא על ליווי רוחני, אבלות, יתמות, קושי, חוויה של חסרון ואמונה.
בתקווה שנתבשר בבשורות טובות! 

דניאל יונס

Daniel Unas

מנהל מערך הדוברות ויחסי הציבור של מכון ון ליר ויועץ תקשורת בעל ניסיון רב במגזר השלישי ובאקדמיה. יליד ותושב ירושלים, דתי-אורתודוקסי ונשוי לאוּרי. בעל תואר שני בהיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטה העברית בירושלים. התזה שלו עסקה בהיבט ההומו-אירוטי של התורה השבתאית. לאחר הרצח בבר-נוער באוגוסט 2009 הגביר את עשייתו למען הקהילה הגאה בכלל והקהילה הדתית-הגאה בפרט. הצטרף לארגון "חברותא", בתחילה כחבר ועד וכדובר ולאחר מכן גם כיו"ר הארגון, תפקיד שבו כיהן כשש שנים. בשנים האחרונות הרחיב את פועלו לתחומים פוליטיים-חברתיים נוספים: הוא התמודד על מקום ברשימת "מרצ" למועצת העיר ירושלים, ושימש מנהל קואליציית "ירו-שלם" – הקואליציה למען ירושלים מרובת הגוונים ודובר עמותת "במקום – מתכננים למען זכויות תכנון".
Scroll to Top

תודה שנרשמת

קו מפריד גלויה

עכשיו אפשר לגלות לך עוד

אייקון קול קורא

קול קורא במגזין גלויה
׳גְּלוּיָה׳ מזמינה אתכם.ן לשלוח טקסטים ויצירות אחרות לגליון בנושא אירועי ה-7 באוקטובר. מה אפשר להגיש? איך עובד התהליך?
כל זאת ועוד – במרחק הקלקה מכם.

מגזין גלויה
אצלך במייל

קו מפריד גלויה

הפרטים שלך ישארו כמוסים וישמשו רק למשלוח מאמרים מהמגזין מפעם לפעם

הפניה נשלחה בהצלחה

קו מפריד גלויה

נחזור אליך בהקדם